ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Zwycięskie 23. Mazurskie Lato Kabaretowe MULATKA 2017 w Ełku!Zwycięskie 23. Mazurskie Lato Kabaretowe MULATKA 2017 w Ełku!Zwycięskie 23. Mazurskie Lato Kabaretowe MULATKA 2017 w Ełku!
sie
11
2017

Od czwartku do niedzieli 03-06.08.2017 r. gościliśmy w Ełku gdzie odbyło się 23. Mazurskie Lato Kabaretowe MULATKA! Fenomenalny festiwal kabaretu, który ostatnio mieliśmy przyjemność odwiedzić dwa lata wcześniej. Była to nasza druga, ale jakże udana, wizyta na MULATCE!

W tym roku MULATAKA to piękna pogoda, tłumy widzów, dwa dni konkursowe, a w nich 12 kabaretów, koncerty gwiazd w amfiteatrze, koncert laureatów czy benefis Artura Andrusa. Słowem wielka kabaretowa uczta.

Swój konkursowy występ daliśmy pierwszego dnia jako drudzy w kolejności. Został on przyjęty zaskakująco świetnie, za co dziękujemy. Po wszystkich konkursowych występach, jak i po obradach jury, tj. w sobotę dotarły do nas zaskakujące wieści! Wręcz kwintesencja pozytywnego zaskoczenia! Wraz z Kabaretem Czołówka Piekła z Poznania, Ex aequo otrzymaliśmy Grand Prix 23. Mazurskiego Lata Kabaretowego MULATKA! Za program pt. „Okno na świat”! Nie wyjdziemy z szoku do świąt!

Gratulacje dla pozostałych nagrodzonych! Pierwsza nagroda Paulina Potocka z Białegostoku i Tomasz Biskup z Krakowa! Druga nagroda Kabaret A Jak z Krakowa! Trzecia nagroda  Szymon Łątkowski z Koszalina i Kabaret Kałasznikow z Rybnika! Wyróżnienia dla Kabaret FiFa-RaFa z Bełżyc! Ten festiwal z Wami to była czysta przyjemność!

Dziękujemy za cały festiwal, piękne chwile które przeżyliśmy w Ełku! Za jeszcze lepsze przyjęcie naszego programu podczas koncertu laureatów. Za to, że mogliśmy brać udział w MULATCE i zapisać się na kartach jej historii! Oby do zobaczenia jeszcze kiedyś w Ełku!

 

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2017-08-11 Tags: 23. Mazurskie Lato Kabaretowe23. Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka23. Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka w Ełku23. MulatkaEłkEłk 23. MulatkaEłk KabaretEłk MulatkaGrand PrixGrand Prix 23. MulatkaGrand Prix Kabaret Trzecia Strona MedaluGrand Prix MulatkaGrand Prix Mulatka 2017Grand Prix Mulatka Kabaret Trzecia Strona MedalukabaretKabaret A JakKabaret Czołówka Piekłakabaret FiFa - RaFaKabaret Kałasznikofkabaret Trzecia Strona MedaluKabaret Trzecia Strona Medalu KrakówKabaret Trzecia Strona Medalu w EłkuKabarety EłkKabarety MulatkaLaureat MulatkiMazurskie Lato KabaretoweMazurskie Lato Kabaretowe MulatkaMazurskie Lato Kabaretowe Mulatka w Ełkumłode kabaretymłody kabaretMulatkaMulatka 2017Mulatka Kabaret Trzecia Strona MedaluMulatka KabaretyMulatka konkursMulatka LaureaciPaulina PotockaSzymon ŁątkowskiTomasz BiskupTrzecia Strona Medaluwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretowyzamów występ kabaretu
tsmkabaret