ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

XI edycja Przeglądu Kabaretów „PiGi” w Gorzowie Wielkopolskim!XI edycja Przeglądu Kabaretów „PiGi” w Gorzowie Wielkopolskim!XI edycja Przeglądu Kabaretów „PiGi” w Gorzowie Wielkopolskim!
mar
14
2016

W czwartek 03.03.2016 r. w Gorzowie Wielopolskim odbyła się XI edycja przeglądu kabaretów „PiGi”. Tradycyjnie, już od czterech edycji, nie mogło zabraknąć tam i nas. „PiGi” to dla nas szczególny przegląd, otrzymaliśmy na nim swoją pierwszą nagrodę, dokładnie to III Nagrodę podczas VIII edycji w 2013 roku. Rok później udało nam się wygrać ten przegląd i zdobyć Nagrodę Publiczności. Dzięki temu w zeszłorocznej edycji zagraliśmy jako Gwiazda Wieczoru. W tym roku uzupełniliśmy naszą kolekcję statuetek gorzowskiego „PiGi” o ta której nam brakowało. W tym roku zdobyliśmy II Nagrodę i Nagrodę Publiczności! Dziękujemy!

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2016-03-14 Tags: Gorzów KabaretGorzów WielkopolskiGorzów Wielkopolski kabaretkabaretkabaret Trzecia Strona MedaluKraków kabaretmłode kabaretymłody kabaretorganizowanie imprezy kabaretowejPiGiPrzegląd KabareówTrzecia Strona Medaluwystęp kabaretowyzamów kabaretzamów występzamów występ kabaretu
tsmkabaret