ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Warsztaty w Dolinie CharlottyWarsztaty w Dolinie CharlottyWarsztaty w Dolinie Charlotty
paź
13
2019

Od 12.06-14.06 uczestniczyliśmy w warsztatach kabaretowych w Dolinie Charlotty na Pomorzu. W te 3 pracowite dni szkoliliśmy się m.in z improwizacji, promocji w mediach społecznościowych czy poruszania się na scenie.

Wśród znakomitych osób z którymi mieliśmy zajęcia byli: Władysław Sikora, Wojtek „Termos” Tremiszewski, Lena Charkiewicz, Luiza Biedrzycka czy Grupa Filmowa „Darwin”. Dowiedzieliśmy się naprawdę wielu ciekawych rzeczy i aktywnie spędziliśmy czas na warsztatach.

Ostatni dzień warsztatów zwieńczyliśmy występem poligonowym, którym oprócz własnych skeczy zagraliśmy skecze wspólne z kabaretem Chyba.

Pełni energii i z naładowanymi głowami pełnymi pomysłów prężnie zaczynamy pracować nad nowym programem, który być może ukaże się już tej jesieni.

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2019-10-13 Tags: Damian KubikfunfunnyGrupa Filmowa DarwinGrupa OnOnOnkabaretKabaret A Jakkabaret Chybakabaret FiFa - RaFaKabaret MimOchodemkabaret pod napięciemkabaret Polefkakabaret Trzecia Strona Medalukabaret youtubekabaretymłode kabaretymłody kabaretśmieszne filmikiśmieszne historieśmieszne zdjęciaTrzecia Strona Medaluwieczór kabaretowyzabawazamów kabaretzamów występzamów występ kabaretowyzamów występ kabaretużarty
tsmkabaret