ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

„W 90 minut dookoła żartu” w Skawinie!„W 90 minut dookoła żartu” w Skawinie!„W 90 minut dookoła żartu” w Skawinie!
maj
25
2015

W piątek 15.05.15, wraz z kabaretami z którymi tworzymy projekt „W 90 minut dookoła żartu” odwiedziliśmy Skawinę. Zaprezentowaliśmy w skawińskim Kinie „Piast” premierę eksperymentalnego spektaklu stworzonego na potrzebę wspólnych występów.

 
Pokrótce, cały spektakl składał się z bloków tematycznych opartych na skeczach naszych kabaretów, czyli Comedy Menshow, kabaretu Niepoprawnych Optymistów i naszych. Całość przepleciona została monodramem naszego rodzynka, jedynej kobiety w tym projekcie, Eweliny Leśniak z Kabaretu Niepoprawnych Optymistów. Wszystko to oczywiście przy akompaniamencie gitarowym naszego Marcina Lisa. Efekt tego eksperymentu okazał się zaskakujący. Okazuje się że taka forma spektaklu kabaretowego ma dość duży potencjał i została dobrze odebrana przez publiczność. Po doszlifowaniu może wyjść z tego coś naprawdę fajnego. Z naszej strony wielkie podziękowania wspólny wieczór i za liczne przybycie skawińskiej publiczności!
Dziękujemy również za cierpliwość. Mamy nadzieje że się nie gniewacie że nasze „W 90 minut dookoła żartu” zajęło nam ponad dwie godziny.
Pozdrawiamy!

 

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2015-05-25
tsmkabaret