ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

V eliminacja XV Festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu w Poznaniu!V eliminacja XV Festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu w Poznaniu!V eliminacja XV Festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu w Poznaniu!
kwi
11
2017

W niedzielę 09.04.2017 r. powróciliśmy do Poznania na Festiwal Zostań Gwiazda Kabaretu. Tym razem wzięliśmy udział w V eliminacji do XV Finału ZGK, wraz z dziewczynami z Kabaretu Zalotka z Zielonej Góry. Gwiazdą wieczoru był Kabaret Skeczów Męczących! Dwukrotnie w poprzednich latach wygrywaliśmy eliminację i dostawaliśmy się do finału festiwalu. Tym razem jednak większą ilość głosów i bilet do finału zgarnęły dziewczyny z Zalotki! Serdecznie gratulujemy! Nam udało się wygrać konkurencję dodatkowe, na film promujący festiwal oraz na dopisanie puenty do wiersza Tomasza Nowaczyka z Kabaretu Czasuaf! Mimo, iż tym razem, z przyczyn losowych, odwiedziliśmy poznański festiwal z okrojonym składnie, publiczność jak zwykle przyjęła i pożegnała nas świetnie! Za to Poznań kochamy! Do zobaczenia! 

 

 

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2017-04-11 Tags: Eliminacje Zostań Gwiazdą KabaretuFestiwal Zostań Gwiazdą Kabaretukabaretkabaret Trzecia Strona MedaluKabaret Trzecia Strona Medalu w Poznaniumłode kabaretymłody kabaretPoznańPoznań kabaretTeatr Muzyczny w PoznaniuTrzecia Strona MedaluV eliminacia XV finału Zostań Gwiazdą KabaretuV eliminacia XV finału Zostań Gwiazdą Kabaretu w PoznaniuV eliminacja ZGKwystęp kabaretowyXV Festiwal Zostań Gwiazdą KabaretuXV ZGKzamów występzamów występ kabaretowyzamów występ kabaretuZostań Gwiazdą Kabaretu
tsmkabaret