ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

„Taaakie Jaja” w Werbkowicach!„Taaakie Jaja” w Werbkowicach!„Taaakie Jaja” w Werbkowicach!
lut
9
2015

W sobotę 07.02.2015 r. wyruszyliśmy w naszą ulubioną stronę świata, czyli na wschód, a dokładniej do Werbkowic!

Odbyły się tam Potyczki Kabaretów Autorskich „Taaakie Jaja”, połączone z jubileuszem 15-lecia lokalnego Kabaretu Szara Eminencja.

Świetnie zorganizowana impreza, ciesząca się dużym zainteresowaniem widzów.

Z Kabaretem Szara Eminencja spotkaliśmy się już wcześniej na jednym z przeglądów.

Dostaliśmy od nich specjalne zaproszenie na tą edycje ich przeglądu połączoną z jubileuszem kabaretu, za co jesteśmy i cały czas będziemy niezmiernie wdzięczni.

Mieliśmy przyjemność rozpocząć naszym występem tegoroczne potyczki i zaskoczyć się jak nigdy dotąd.

Werbkowicka publiczność zaskakująco energicznie odebrała nasz występ. Niesieni energią oddawaną z widowni bawiliśmy się świetnie, a może nawet lepiej od nich. Jeszcze długo po naszym występie rozbrzmiewały oklaski, pierwszy raz po naszym występie na przeglądzie publiczność domagała się abyśmy do nich wrócili. Ograniczenie czasowe nie pozwoliło już nic zaprezentować, więc wróciliśmy na scenę i tylko się ukłoniliśmy. Sam występ jak i jego zakończenie był dla nas uczuciem nie do opisania.

Udział w werbkowickich potyczkach kabaretowych przyniósł nam II Nagrodę przyznaną przez jury. Dodatkowo otrzymalismy wspaniałe podziękowanie od widzów za wspólną zabawę w postaci Nagrody Publiczności!

Pozdrawiamy gorąco Kabaret Szara Eminencja, kabarety konkursowe i przede wszystkim wspaniałą publiczność w Werbkowicach!

IMG_1536IMG_1543IMG_1552IMG_1569IMG_1589

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2015-02-09
tsmkabaret