ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Podsumowanie roku 2015!Podsumowanie roku 2015!Podsumowanie roku 2015!
sty
12
2016

Witamy w Anno Domini 2016!

 
Sylwestrowy zawrót głowy pomału odchodzi w niepamięć, więc czas podsumować co przyniósł, przechodzący do historii rok 2015!

 
Dokładnie rok temu, podsumowując jeszcze wcześniejszy rok życzyliśmy Wam wszystkiego najśmieszniejszego, również za naszą sprawą, a sobie życzyliśmy abyśmy mogli Was dalej zaskakiwać. Do Was natomiast oczekiwaliśmy abyście życzyli nam, żeby to co robimy nie przestało zaskakiwać nas, przez kolejny rok. Dziś śmiało powiedzieć możemy, że życzenia się spełniły!

 
Mijający rok przyniósł nam jeszcze więcej emocji, nowych pomysłów , wyzwań i satysfakcji ze spotkań z Wami, niż poprzedni! A oto co ważnego dla nas odnotowaliśmy w minionym obrocie Ziemi wokół Słońca:

 
– Udało nam się wziąć udział w 17 różnych festiwalach kabaretowych i nie tylko, w których wystąpiliśmy 19 razy. A to dlatego, iż w dwóch przeszliśmy eliminacji i zagraliśmy również w finale. Dlaczego kabaretowych i nie tylko? Dlatego, że udało nam się w tym roku zakwalifikować do 45 FAMY w Świnoujściu. Interdyscyplinarnego festiwalu z niemałą historią i renomą, gdzie kabaret był jedną z wielu artystycznych propozycji, a lista wielkich nazwisk zaczynających właśnie na FAMIE może powalić. Sam udział w FAMIE uważamy za świetne doświadczenie i wielki osobisty sukces! Oprócz tego udało nam się wystąpić na 11 festiwalach na których do tej pory nas nie było nigdy. Z czego kilka na prawdę renomowanych, na których chcieliśmy się pokazać już od dawna. Co przyniósł nam udział w tych wszystkich festiwalach, mniejszych i większych? Udało nam się zdobyć 15 różnych nagród, w tym 5 pierwszych nagród i 6 nagród publiczności. Z wszystkich jesteśmy dumni i serdecznie za nie dziękujemy!

 

– w 2015 roku udało nam się zjeździć jeszcze słuszniejszy kawałek kraju niż w 2014! Udało nam się wystąpić w górach i nad morzem, pod granicą z Ukrainą jak i z Niemcami. Więc można uznać że zjechaliśmy nas piękny kraj wzdłuż i wszerz!

 
– Zagraliśmy cykl charytatywnych występów dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, cykl występów z naszym przyjacielem Antonim Gorgoniem-Gruchą, oraz z projektem „w 90 minut dookoła żartu”. Zorganizowaliśmy Kabaretową PrzeglądARKĘ w Klubie Akademickim ARKA aż trzy razy, czyli trzy razy więcej niż rok wcześniej. Dodatkowo kilka innych imprez kabaretowych z naszym udziałem.

 
– Udało nam się również doprowadzić do skutku nasz powrót po kilku latach w rodzinne strony, a dokładniej zorganizować występ w Przemyślu. Dziękujemy z tego miejsca za zainteresowanie, zaskakująca frekwencje i świetną zabawę! Oby do rychłego zobaczenia!

 
– Łącznie naliczyliśmy, oprócz konkursów, 25 autorskich występów w zeszłym roku, z czego 2 w roli gościa wieczoru na wygranym rok wcześniej festiwalu. W tym roku czkają nas już trzy kolejne takie występy, co jest dla nas kolejnym dużym wyróżnieniem.

 
– W 2015 roku mieliśmy też przyjemność, bardzo szczęśliwie dla nas z resztą, obchodzić mały jubileusz występów konkursowych. Podczas przedostatniego występu konkursowego w zeszłym roku zagraliśmy swój 40 występ w jakimkolwiek konkursie. Jubileusz szczęśliwie dla nas udało się obchodzić zdobyciem Pierwszej Nagrody oraz Nagrody Publiczności!

 
Podsumowując mijający rok kalendarzowy, stwierdzamy z pełną odpowiedzialnością, że był on dla nas lepszy niż poprzedni! Na ten nowy życzymy i Wam aby był tylko lepszy! Znowu życzymy Wam dużo uśmiechu i wybuchów śmiechu, również za naszą sprawą! Sobie znowu życzymy abyśmy nie przestali Was zaskakiwać! A Wy znowu życzcie nam, aby nas nie przestało zaskakiwać to co robimy!

 

W tym roku wybija nam pięć lat naszej działalności kabaretowej dla Was! Obyśmy razem czerpali z tego radość i satysfakcję przez kolejne lata!
I niechaj znowu życzenia się spełnią!
Dziękujemy że jesteście z nami!

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2016-01-12 Tags: kabaretkabaret Trzecia Strona Medalupodsumowanei rokuTrzecia Strona Medaluwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretu
tsmkabaret