ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Kabaretowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK 2015!Kabaretowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK 2015!Kabaretowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK 2015!
lis
28
2015

W sobotę 21.11.2015 r. odwiedziliśmy po raz kolejny Wrocław! Tym razem aby wziąć udział w Kabaretowym Międzynarodowym Festiwalu WROCEK 2015! W tym roku WROCEK podzielony został na trzy konkurencje, stand-up, improwizacja i kabaret. My oczywiście startowaliśmy w konkursie kabaretów wraz z najlepszymi podmiotami kabaretowymi młodego pokolenia.

Jako że konkurencja była bardzo mocna, nie udało nam się zdobyć żadnej z trzech różnych nagród, przyznawanych wyłącznie przez jury. Mimo to cieszymy się niezmiernie z udziału, po raz pierwszy w naszej przygodzie z kabaretem, w takim festiwalu! Tym bardziej się cieszymy i uważamy nasz udział za duże wyróżnienie, że na WROCEK zgłosić się nie można, trzeba otrzymać specjalne zaproszenie. Ku naszemu zdziwieniu, takie właśnie otrzymaliśmy i mogliśmy się zaprezentować po raz kolejny przed wrocławską publicznością, do tego w takich okolicznościach. Dziękujemy za zaproszenie i ciepłe przyjęcie ze strony publiczności! A do Wrocławia wrócimy w marcu! Wystąpimy w Klubie Firley, podczas III edycji Przeglądu Kabaretów „Błazenada” w roli gościa wieczoru!  Do zobaczenia!

 

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2015-11-28 Tags: Antoni Gorgoń GruchakabaretKabaret Czołówka Piekłakabaret Trzecia Strona Medalumłode kabaretymłody kabaretTrzecia Strona MedaluWrocławWrocław kabaretwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretu
tsmkabaret