ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

#2 Kabaretowa PrzeglądARKA z gościem specjalnym!#2 Kabaretowa PrzeglądARKA z gościem specjalnym!#2 Kabaretowa PrzeglądARKA z gościem specjalnym!
mar
31
2015

W piątek 27.03.2015 r. kolejny raz podejmowaliśmy naszą publiczność w Klubie Arka, podczas imprezy pod hasłem Kabaret Trzecia Strona Medalu i przyjaciele. Impreza ta, którą organizujemy przy współpracy z CKKU Uniwersytetu Rolniczego i Klubem Akademickim Arka, to oczywiście Kabaretowa PrzeglądARKA!

Ta edycja różniła się nieco od poprzedniej. Ostatnio zaprezentowało się łącznie trzy kabarety, które zaprezentowały krótsze wydanie swoich programów. Tym razem w dłuższych wydaniach zaprezentowaliśmy się my i nasz gość specjalny. Można by powiedzieć że była prezentacja Trzeciej Strony Medalu i przyjaciela. Gościem tej PrzeglądARKI był Szymon Łątkowski z dalekiego Koszalina.

Publiczność miała okazje zobaczyć dwa różniące się znacznie od siebie style kabaretowe. Nas, czyli klasyczny, trochę przy głupawy i doprawiony akompaniamentem gitary elektrycznej kabaret, oraz One Man Show w wykonaniu Szymona. Dokładniej to jego program pt. „Sam przeciwko Polsce!”

Szymon jest zdobywcą wielu nagród na festiwalach kabaretowych oraz finalista tegorocznej PAKI. Prawdziwy James Bond polskiej sceny kabaretowej. Jego programy to mieszanka komedii, kabaretu i stand up’u! Humor inteligentny, błyskotliwy pełen absurdu ironii i ciekawych obserwacji rzeczywistości! Rozrywka dla każdego!

Była to jedna z wielu niespodziewanek kabaretowych które szykujemy dla was na kolejne edycje Kabaretowej PrzeglądARKI. Jednak prawdopodobnie przystopujemy na jakiś czas, ponieważ koniec roku akademickiego już niedługo a przez wakacje Klub Arka czeka imprezowa przerwa. Jednak po wakacjach wrócimy na pewno, kto wie może nawet co miesiąc będą przyjeżdżać do was najlepsze młode kabarety z całego kraju.

Dziękujemy wszystkim którzy byli i przyczynili się do stworzenia unikalnej atmosfery Kabaretowej PrzeglądARKI! Czy to pomocą w organizacji, czy też obecnością na widowni i świetną zabawą. Pozdrawiamy i do zobaczenia wkrótce!

Category: Kabaretowa PrzeglądARKA Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2015-03-31
tsmkabaret