ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

#1 Kabaretowa PrzeglądARKA po raz pierwszy!#1 Kabaretowa PrzeglądARKA po raz pierwszy!#1 Kabaretowa PrzeglądARKA po raz pierwszy!
gru
9
2014

W piątek 5.12.2014 doszła do skutku kolejna impreza kabaretowa, zorganizowana przez nas na terenie Krakowa. Tym razem była to pierwsza edycja Kabaretowej PrzeglądARKI w klubie ARKA! Był to nasz kabaretowy prezent Mikołajkowy dla publiczności i nie tylko. Kolejna impreza i kolejna pierwsza edycja, dobrze się zapowiada. Ale nie ważne gdzie i pod jaką nazwą, ważne z kim! Tym razem z Kabaretem Socratiron z Katowic, Kabaretem Niepoprawnych Optymistów z Mogilan, niestety bez Comedy Menshow z Mielca, bo nie dojechali przez kłopoty na drodze, oczywiście z nami a przede wszystkim ze świetną, roześmianą, rozklaskaną publicznością! Atmosfera i frekwencja, mimo dużej sali, na PrzeglądARCE nas zaskoczyła! Wieczór był na prawdę emocjonujący, nie tylko dla publiczności! Każdy z kabaretów miał okazje przetestować kilka nowych skeczy, a i dwóch panów miało okazje zadebiutować w roli konferansjerów. Ci panowie to Michał Leśniak (Kabaret Niepoprawnych Optymistów) i Marek Gajewski (Kabaret Trzecia Strona Medalu) którzy mieli przyjemność prowadzić imprezę tego wieczoru.

Ten wieczór będziemy długo wspominać, a przynajmniej do kolejnego występu i nowych wrażeń. Nie dość że ludzie na scenie i publiczności się świetnie bawili to jeszcze udało nam się przez to komuś pomóc! Ale o tym wkrótce. Oczywiście mamy plany na kolejne kabaretowe imprezy z udziałem naszych kabaretowych przyjaciół. O wszystkim oczywiście dowiecie się w swoim czasie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy byli z nami i przyczynili się do stworzenia tego kabaretowego wieczoru i tej wyjątkowej atmosfery!

Pozdrawiamy!

123456789101112131415

Category: Kabaretowa PrzeglądARKA Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2014-12-09
tsmkabaret