ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Kabaret Trzecia Strona Medalu w Tarnowskich Górach!Kabaret Trzecia Strona Medalu w Tarnowskich Górach!Kabaret Trzecia Strona Medalu w Tarnowskich Górach!
lip
1
2015

Poniedziałek 29.06.2015 r. był to dzień naszych pierwszych kabaretowych odwiedzin w Tarnowskich Górach! Był to również nasz drugi wspólny występ z Antonim Gorgoniem – Gruchą, solistą, pierwszym politykiem wśród kabareciarzy i kabareciarzem wśród polityków. Razem mieliśmy przyjemność bawić publiczność już w Częstochowie 15 czerwca tego roku.

Tak jak ostatnim razem na pierwszy ogień poszedł Antoni Gorgoń – Grucha, na scenie, bo prywatnie Damian Kubik. Świetnie rozgrzał publiczność, wprowadził ją w klimat kabaretu po czym przedstawił swój program. Widzowie tradycyjnie świetnie go odebrali. Po Antku zaprezentowaliśmy się my, ze swoją dłuższą wersją programu. O dziwo nasz występ publiczność odebrała równie żywiołowo! My bawiliśmy się świetnie w widzowie sprawiali wrażenie bawiących się lepiej od nas. Ale to akurat jesteśmy w stanie im wybaczyć.

Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za wspólną zabawę!

 

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2015-07-01
tsmkabaret