ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Kabaret Trzecia Strona Medalu w Michałowicach!Kabaret Trzecia Strona Medalu w Michałowicach!Kabaret Trzecia Strona Medalu w Michałowicach!
mar
20
2017

W niedziele 19.03.2017 r. w Michałowicach pod Krakowem, odbył się kabareton z naszym udziałem! Poza nami wystąpiły również dziewczyny z Kabaretu A Jak!, a całość poprowadził znany z występów stand-upowych David Mbeda Ndege! Mieliśmy przyjemność zaprezentować publiczności w Michałowicach dwa krótkie programy, między którymi swój program zaprezentowały dziewczyny! Dziękujemy za zaproszenie i wspólną zabawę! A przede wszystkim za to, że Michałowice leżą tak blisko Krakowa! Do zobaczenia!

 

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2017-03-20 Tags: Centrum Kultury i Promocji w MichałowicachDavid Mbeda NdegekabaretKabaret A Jakkabaret Trzecia Strona MedaluKabaret Trzecia Strona Medalu w MichałowicachKabarety KabaretyMichałowiceMichałowice kabaretmłode kabaretymłody kabaretTrzecia Strona Medaluwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretowyzamów występ kabaretu
tsmkabaret