ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Kabaret Trzecia Strona Medalu w Koninie!Kabaret Trzecia Strona Medalu w Koninie!Kabaret Trzecia Strona Medalu w Koninie!
lut
8
2016

W sobotnie popołudnie 06.02.2016 roku, po raz kolejny mięliśmy przyjemność stanąć na jednej scenie, wraz z jedynym  słusznym kandydatem na prezydenta na scenie kabaretowej, Antonim Gorgoniem-Gruchą! Tym razem podejmowaliśmy wspólnie licznie zgromadzoną publiczność, w wielkiej i pięknej sali Konińskiego Domu Kultury!

Tradycyjnie nasze spotkanie rozpoczął Antoni ze swoją wizją prezydentury, w której zająłby się naszymi problemami i zlikwidowałby wszystko co nas boli. Po jego wystąpieniu publiczność była skazana już tylko na nas. Wyszło to na dobre obu stronom, bo zarówno my jak i publiczność w Koninie bawiła się świetnie. Dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie i wspólną zabawę! Już chce się wracać do Konina! Mamy nadzieje że do zobaczenia w przyszłości!

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2016-02-08 Tags: Antoni Gorgoń Gruchacykliczna imprezakabaretkabaret Trzecia Strona MedaluKoninKraków kabaretmłode kabaretymłody kabaretorganizacjaorganizacja kabaretonuorganizowanie imprezy kabaretowejTrzecia Strona Medaluwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretu
tsmkabaret