ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

IX Festiwal Parodii i Pastiszu PARODIOLA 2017 w Olsztynie!IX Festiwal Parodii i Pastiszu PARODIOLA 2017 w Olsztynie!IX Festiwal Parodii i Pastiszu PARODIOLA 2017 w Olsztynie!
lip
11
2017

Początkiem lipca zawitaliśmy po raz pierwszy do Olsztyna! A to za sprawą zakwalifikowania się do odbywającego się tam co roku Festiwalu Parodii i Pastiszu PARODIOLA. Tegoroczna IX już edycja odbyła się we wtorek i środę, 04-05.07.2017 r. Pierwszego dnia w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się konkurs, w którym łącznie z nami wystąpiły cztery podmioty artystyczne. W środę zaś, w olsztyńskim amfiteatrze, odbyła się gala z występami laureatów i wręczeniem nagród. Gwiazdą wieczoru był  Kabaret Łowcy.B.

Jury tegorocznej IX PARODIOLI przyznało nam II Nagrodę! Za co serdecznie dziękujemy! Większe ukłony ślemy tylko do olsztyńskiej publiczności, za świetne przyjęcie obydwu naszych występów! Pozdrawiamy Olsztyn!

mini29-php
mini13-php
mini17-php
mini28-php
mini19-php
mini1-php
min12i-php
Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2017-07-11 Tags: Amfiteatr im. Czesława NiemenaAmfiteatr im. Czesława Niemena w OlsztynieAmfiteatr OlsztynAntoni Gorgoń GruchaDamian KubikFestiwal Parodii i PastiszuFestiwal Parodii i Pastiszu ParodiolaIX Festiwal Parodii i Pastiszu ParodiolaIX Festiwal Parodii i Pastiszu Parodiola w OlsztynieIX ParodiolaIX Parodiola OlsztynkabaretKabaret Łowcy.bkabaret Trzecia Strona MedaluKabaret Trzecia Strona Medalu w OlsztynieŁowcy.bMiejski Ośrodek Kultury w OlsztynieMieszko Minkiewiczmłode kabaretymłody kabaretMOK OlsztynOlsztynOlsztyn kabaretParodiaParodiolaParodiola OlsztynSzymon ŁątkowskiTrzecia Strona Medaluwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretowyzamów występ kabaretu
tsmkabaret