ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Gwiazda Wieczoru VII edycji Międzyuczelnianego Przeglądu Kabaretów Studenckich „KLAMKA” 2016 w Krakowie!Gwiazda Wieczoru VII edycji Międzyuczelnianego Przeglądu Kabaretów Studenckich „KLAMKA” 2016 w Krakowie!Gwiazda Wieczoru VII edycji Międzyuczelnianego Przeglądu Kabaretów Studenckich „KLAMKA” 2016 w Krakowie!
kwi
27
2016

W dniach 21-22.04. 2016 r. w Klubie Akademickim ARKA w Krakowie odbyła się już VII edycja Międzyuczelnianego Przeglądu Kabaretów Studenckich KLAMKA! Przeglądu dla nas szczególnego! KLAMKA 2012, był to pierwszy konkurs w jakim wzięliśmy udział, a zarazem nasz pierwszy występ na wyjeździe! Od tamtej pory rokrocznie jesteśmy w kwietniu w ARCE, a ta edycja to już nasz piaty występ podczas KLAMKI! Tym razem jednak poza konkursem. Z racji wygrania poprzedniej edycji w tym roku zagraliśmy po konkursie w roli Gwiazdy Wieczoru! Jest to jedyny przegląd z którym napisaliśmy wspólnie aż taki kawałek historii! Szczególne dla nas jest również miejsce, w którym odbywa się przegląd! Przez wszystkie występy, czy to podczas KLAMKI, Juwenaliów czy PrzeglądARKI, którą tam organizowaliśmy, przeżyliśmy mnóstwo wspaniałych momentów! Na scenie ARKI czujemy się jak w naszym kabaretowym domu! Dlatego my mięliśmy wielką przyjemność z występu podczas w tegorocznej edycji a Gajos z poprowadzenia jej dla Was!

Jednak tegoroczna KLAMKA zapewniła większe atrakcje niż występ zeszłorocznego zwycięscy! Oprócz 12 kabaretów w konkursie i naszego występu, tegoroczną edycje uwieńczyła gwiazda! Nie byle jaka gwiazda, pierwszy dzień jak i cały konkurs otworzył Marcin Daniec! Po jego świetnym występie zaprezentowało się pięć kabaretów konkursowych! Drugiego dnia zaprezentowało się ich siedem, po czym wystąpiliśmy my. Były to nasze kolejne wspaniałe chwile na scenie ARKI! Wielkie podziękowania należą się przede wszystkim publiczności za wytrwałość i świetną zabawę od początku do końca! Szacunek dla organizatorów i uczestników! Oczywiście gratulacje dla laureatów!

 

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2016-04-27 Tags: ARKAkabaretkabaret Trzecia Strona MedaluKlamkaKlamka KrakówKlub Akademicki ARKAKrakówKraków kabaretMiędzyuczelniany Przegląd Kabaretów StudenckichMiędzyuczelniany Przegląd Kabaretów Studenckich Klamkamłode kabaretymłody kabaretMPKSMPKS KLAMKATrzecia Strona Medaluwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretu
tsmkabaret