ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Gwiazda wieczoru jubileuszowej, X edycji „PiGi” w Gorzowie Wielkopolskim!Gwiazda wieczoru jubileuszowej, X edycji „PiGi” w Gorzowie Wielkopolskim!Gwiazda wieczoru jubileuszowej, X edycji „PiGi” w Gorzowie Wielkopolskim!
mar
2
2015

Już trzeci raz mieliśmy przyjemność spędzić kabaretowy weekend w Gorzowie Wielkopolskim. A to za sprawą Przeglądu Kabaretów Studenckich „PiGi”! W tym roku odbył się on 28.02.2015 r. Dla nas ten festiwal jest i już na zawsze pozostanie szczególnym wydarzeniem, z którym napisaliśmy kawałek kabaretowej historii.

Wszystko zaczęło się dwa lata temu, kiedy to po raz pierwszy braliśmy udział w gorzowskim „PiGi”, w roku 2013 podczas VIII edycji przeglądu. Ku naszemu zaskoczeniu zdobyliśmy wtedy III nagrodę w konkursie. Była to pierwsza nagroda w naszej przygodzie z kabaretem na jakimkolwiek przeglądzie kabaretowym. Organizatorzy od razu zaprosili nas na kolejną edycje, a my po świetnym przyjęciu nas przez gorzowską publiczność tylko czekaliśmy żeby do niej wrócić.

Oczywiście wróciliśmy w roku 2014 na IX edycje przeglądu. Zaskoczenie po naszym wstępie sięgnęło zenitu, widzowie przyjęli nas oszałamiająco dobrze i przyznali nam Nagrodę Publiczności a jury przyznało nam I Nagrodę. Tym razem po raz pierwszy w naszej przygodzie z kabaretem mieliśmy przyjemność odebrać nagrody główną i publiczności na przeglądzie kabaretów. Na domiar szczęścia obydwie na raz i po raz kolejny podczas  gorzowskiego „PiGi”.

W miniony weekend przeżywaliśmy nasze trzecie spotkanie ze świetną gorzowską publicznością, która jak zwykle nas nie zawiodła. Tym razem jednak, dzięki zwycięstwu z zeszłego roku, pierwszy raz jako gwiazda wieczoru podczas jubileuszowej, X edycji festiwalu. Był to dla nas wielki zaszczyt, jednocześnie czuliśmy się przed publicznością „PiGi” jak w domu.

Pozdrawiamy i dziękujemy za wszystkie trzy spotkania w Gorzowie Wielkopolskim. Mamy nadzieje że do zobaczenia!

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2015-03-02
tsmkabaret