ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Gwiazda Wieczoru III edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Amatorskich Kabaretów „Na Opak” 2016 w Lubawie!Gwiazda Wieczoru III edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Amatorskich Kabaretów „Na Opak” 2016 w Lubawie!Gwiazda Wieczoru III edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Amatorskich Kabaretów „Na Opak” 2016 w Lubawie!
sie
18
2016

Niedziela 14.08.2016 r. była dniem naszego powrotu, po roku, do Lubawy! Odbyła się tam kolejna, już III edycja Przeglądu Amatorskich Kabaretów „Na Opak”.  Mimo takiej nazwy nic na opak nie było a przegląd z roku na rok nabiera tempa i zwolenników. Nic w tym dziwnego, młode kabarety działają w różnych częściach kraju a zwolenników dobrego humoru nie trzeba ze świeca szukać! Prowadzącym imprezę jak i współorganizatorem był, jest i na pewno dalej będzie, stand-uper i nasz serdeczny przyjaciel Czarek Sadowski. Czarkowi składamy wielkie gratulacje za świetną robotę w kierunku rozwijania tej inicjatywy. Kabarety i mieszkańcy Lubawy na pewno są wdzięczni! Oby tak dalej!

A skoro przegląd kabaretów to oczywiście cześć konkursowa i gość, albo jak kto woli gwiazda wieczoru. W konkursie udział w tym roku wzięło trzy kabarety. Kabaret Na Wynos z Mogilna, który zdobył I Nagrodę, Kabaret O Tak O z Białegostoku wywiózł z Lubawy II Nagrodę i Kabaret Nomen Omen z Krakowa, do którego wrócił z III Nagrodą! Te kabarety zakwalifikowały się do konkursu i w nim wystąpiły, natomiast z racji zdobycia I nagrody w roku ubiegłym, rolę gwizdy wieczoru odegraliśmy my! Lubawska publiczność, podobnie jak w ubiegłym roku, przyjęła nas bardzo ciepło i reagowała żywiołowo. Dziękujemy, to była wielka przyjemność dla was pogwiazdorzyć! Oby do zobaczenia!

 

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2016-08-18 Tags: kabaretkabaret Trzecia Strona MedaluKabaret Trzecia Strona Medalu LubawaLubawaLubawa Kabaretmłode kabaretymłody kabaretNa OpakNa Opak LubawaTrzecia Strona Medaluwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretowyzamów występ kabaretu
tsmkabaret