ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Gość wieczoru podczas II edycji „Żarówki” w Skawinie!Gość wieczoru podczas II edycji „Żarówki” w Skawinie!Gość wieczoru podczas II edycji „Żarówki” w Skawinie!
lis
20
2015

W sobotę 14.11.2015 r. ponownie odwiedziliśmy Skawinę podczas II Ogólnopolskiego Przeglądu Kabaretów „Żarówka”! Tym razem jednak poza konkursem w roli gościa wieczoru. Wszytko to dzięki zdobyciu I Nagrody w zeszłym roku podczas pierwszej „Żarówki”.

Po drugiej już odsłonie „Żarówki”, śmiało powiedzieć możemy że ten przegląd ma wielki potencjał. Publiczność w skawińskim Kinie Piast po raz kolejny zebrała się tłumnie i bawiła się świetnie! Doświadczyliśmy tego na własnej skórze! I to się chwali, bo przecież najważniejszym punktem takich imprez jest publiczność!

Gajos miał przyjemność poprowadzić tegoroczną edycje wraz z Michałem Leśniakiem z Kabaretu Niepoprawnych Optymistów, współorganizatorów przeglądu. Po części konkursowej, a zarazem przed werdyktem jury i rozdaniem nagród swoje 5 minut, które przedłużyło się do godziny, mieliśmy my! Po raz kolejny to co robimy nas zaskoczyło! Skawińska publiczność odebrała nasz program świetnie, czasem nawet zaskakująco świetnie! Dziękujemy za zaproszenie, ciepłe przyjęcie i wspólną zabawę! „Żarówka” dopiero się rozgrzewa! Do zobaczenia!

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2015-11-20 Tags: kabaretKabaret Niepoprawnych Optymistówkabaret Trzecia Strona Medalumłode kabaretymłody kabaretprzegląd kabaretowy ŻarówkaSkawinaSkawina kabaretTrzecia Strona Medaluwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretuŻarówka
tsmkabaret