ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Festiwal Kabaretowy „Fermenty” 2015 w Bielsku – Białej!Festiwal Kabaretowy „Fermenty” 2015 w Bielsku – Białej!Festiwal Kabaretowy „Fermenty” 2015 w Bielsku – Białej!
paź
12
2015

W październikowy weekend tj. 10-11.10, odwiedziliśmy Bielsko – Białą aby wystąpić przed publicznością w klubie Klimat. Oczywiście w ramach XV edycji Festiwalu Kabaretów „Fermenty 2015”.

Był to nasz pierwszy udział w „Fermentach”, jak i ogólne pierwszy występ w Bielsku. Sam udział był dla nas szczęśliwym zbiegiem okoliczności, gdyż zakwalifikowaliśmy się do konkursu z listy rezerwowej. Jedni z uczestników, dokładniej to chłopaki z Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, których jak widać fantazja przy wymyślaniu nazwy zespołu poniosła gdzieś wysoko, zrezygnowali z udziału w konkursie. Dzięki temu wskoczyliśmy na ich miejsce i mogliśmy wystąpić na ”Fermentach”.

W tym momencie szczęśliwe dla nas zbiegi okoliczności się chyba skończyły. Chodzi tu głównie o nasz występ i o sprzęt, który podczas jego trwania odmówił współpracy. Przez problemy techniczne nie wszystko, a w zasadzie większość nie wyglądała tak jak chcieliśmy. Mimo to publiczność okazały się być bardzo wyrozumiałą, nawet bardziej od jury.

Podsumowując, pomijając naszą sprzętową wpadkę, „Fermenty” to świetnie zorganizowany festiwal, ze świetna publicznością i atrakcjami takimi jak wyścigi między uczestnikami na torze kartingowym. Polecamy wszystkim serdecznie. Mamy nadzieje, że odwiedzimy Bielsko również za rok!

 

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2015-10-12 Tags: Antoni Gorgoń GruchaBielko BiałaBielko Biała kabaretFermentykabaretKabaret Czołówka Piekłakabaret Trzecia Strona MedaluKrakówKraków kabaretmłode kabaretymłody kabaretorganizowanie imprezy kabaretowejTrzecia Strona Medaluwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretu
tsmkabaret