ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Dzień Kobiet w Nowym Mieście Lubawskim!Dzień Kobiet w Nowym Mieście Lubawskim!Dzień Kobiet w Nowym Mieście Lubawskim!
mar
15
2016

Niedziela 06.03.2016 r. była dniem w którym poszerzyliśmy naszą kabaretową mapę Polski o Nowe Miasto Lubawskie. A to za sprawą zaproszenia na obchody Dnia Kobiet w tamtejszym Domu Kultury!

 

 Było to dla nas kolejne nowe i ciekawe doświadczenie, ponieważ nie tylko był to nasz pierwszy występ w tym mieście, ale i pierwszy przed publicznością złożoną z ponad setki kobiet! Mężczyzn można było policzyć na palcach jednej ręki! Po obliczeniach nawet jeden palec zostawał, bo było ich dokładnie czterech. Koniec końców nie ma się co dziwić, przecież obchodziliśmy tam wszyscy Dzień Kobiet!

 

Przed nami, zebrane panie rozbawiał i zaskakiwał iluzjonista, czym myśleliśmy, ułatwi nam przyciągniecie uwagi na naszym występie. Nic bardziej mylnego… Okazuje się, że wcale nie jest tak łatwo skraść uwagę publiczności złożonej z samych kobiet, dodatkowo gdy nie jest się dla nich kimś znanym. Dlatego też zaczęło się od niespodziewanej, zabawnej wymiany zdań z rozgadaną publicznością, przed programem. Później chwila konsternacji ze strony pań, trwająca przez pierwszy skecz, a potem było już tylko lepiej! W miarę upływu programu, panie bawiły się z nami coraz lepiej. Dziękujemy za zaproszenie, pozytywne zaskoczenie naszym występem i za wspólną zabawę!

 

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2016-03-15 Tags: kabaretKabaret Nowe Miasto Lubawskiekabaret Trzecia Strona MedaluKabaret Trzecia Strona Medalu Nowe Miasto LubawskieKrakówKraków kabaretmłode kabaretymłody kabaretorganizowanie imprezy kabaretowejTrzecia Strona Medaluwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretu
tsmkabaret