ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

40. ROJBER w Poznaniu!40. ROJBER w Poznaniu!40. ROJBER w Poznaniu!
gru
7
2015

We wtorek 01.12.2015 r. odwiedziliśmy kolejny raz Poznań! Tym razem jednak po raz pierwszy poza jakimkolwiek konkursem,  można więc powiedzieć iż był to nasz pierwszy autorski występ w mieście doznań! A zgraliśmy podczas imprezy kabaretowej o wdzięcznej i dźwięcznej nazwie ROJBER!

ROJBER to impreza organizowana przez naszych starszych, nie tylko stażem, przyjaciół w Poznania, Kabaret Czołówka Piekła oraz Kabaret Wyjście Ewakuacyjne! To właśnie z zaproszenia tych pierwszych pojawiliśmy się na jubileuszowej, 40 edycji ROJBRA! Tradycyjnie na początek zaprezentowali się gospodarze ze swoimi nowymi i starszymi skeczami oraz improwizacją. Po ich prezentacjach przyszedł czas na gościa wieczoru, którego miejsce tym razem zajęliśmy my.

Trzeba przyznać że ucieszyliśmy się na wieści o występie w Poznaniu, gdzie już mieliśmy przyjemność się prezentować kilka razy, przy świetnym przyjęciu przez publiczność! Tym razem, nie dość że się nie zawiedliśmy, to dodatkowo pozytywnie zaskoczyliśmy. ROJBER to świetny, klimatyczny kabaretowy wieczór z udziałem rozbawionej, żywiołowej publiczności! A przynajmniej tak było podczas edycji na której byliśmy… Nasz program został zaskakująco żywiołowo odebrany, dzięki temu zabawa była przednia po obu stronach!

Dziękujemy za zaproszenie i oczywiście ROJBROWEJ publiczności za świetną zabawę! Byliście świetni, aż chce się do was wracać! Do zobaczenia!

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2015-12-07 Tags: kabaretKabaret Czołówka Piekłakabaret Trzecia Strona Medalumłode kabaretymłody kabaretPoznańPoznań kabaretTrzecia Strona Medaluwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretu
tsmkabaret