ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

4 urodziny kabaretu PKS!4 urodziny kabaretu PKS!4 urodziny kabaretu PKS!
sie
10
2019

1 czerwca odbyła się urodzinowa impreza zorganizowana przez naszych kolegów z kabaretu PKS z Lublina. Na prośbę chłopaków zawitaliśmy do Świdnika, gdzie w kinie LOT daliśmy kawał dobrego humoru.

Razem z nami zagrali: solenizanci Kabaret PKS, Kabaret Fifa-Rafa, Kabaret Pod Napięciem i my Kabaret Trzecia Strona Medalu.

Całość imprezy była nagrywana przez LubelskaTV, gdzie na żywo można było obejrzeć z zaciszu ogniska domowego. Bardzo dziękujemy Kabaretowi PKS za zaproszenie na imprezę urodzinowo- kabaretową oraz za wspaniały odbiór publiczności. Na pewno zawitamy do Świdnika z naszymi nowymi skeczami, a może pojawimy się na kolejnych urodzinach kabaretu PKS?

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2019-08-10 Tags: 4 urodziny kabaretu PKSfunfunnykabaretkabaret FiFa - RaFaKabaret PKSkabaret pod napięciemkabaret Trzecia Strona Medalukabaret youtubeLubelska TVmłode kabaretymłody kabaretśmieszneśmieszne filmikiśmieszne historieśmieszne zdjęciaTrzecia Strona Medaluurodziny kabaretuwieczór kabaretowywystęp kabaretowyzamów kabaretzamów występzamów występ kabaretowyzamów występ kabaretużarty
tsmkabaret