ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

33. PAKA – Eliminacje we Stolycy!33. PAKA – Eliminacje we Stolycy!33. PAKA – Eliminacje we Stolycy!
sty
31
2017

Ruszyły Eliminacje do 33. PAKI! Odbyły się w styczniu br. w Tarnowie, Bytomiu oraz Warszawie! Pomału staje się już tradycją nasz udział w eliminacjach PAKI! Nie inaczej było w tym roku! Wystąpiliśmy, podobnie jak w poprzedniej edycji, podczas warszawskich eliminacji! A dokładniej to w ich drugim dniu tj. w niedziele 29.01.2017 r.

Jak nowa edycja PAKI to i nowy program w naszym wykonaniu! Tak się złożyło w tym roku, że ten eliminacyjny występ to debiut naszego nowego programu na festiwalu! Mimo to publiczność świetnie go odebrała, jury jak widać też! Na dzień dzisiejszy już wiemy, że czeka nas kolejny etap! Dziękujemy i do zobaczenia na Półfinałach 33. PAKI w Krakowie!

 

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2017-01-31 Tags: 33. PAKA33. PAKA Eliminacje33. PAKA Eliminacje WarszawaCentrum Promocji Kultury WarszawaEliminacje PAKA WarszawaEliminacje Regionalne PAKA WarszawaEliminacje Warszawakabaretkabaret Trzecia Strona MedaluKabaret Trzecia Strona Medalu Warszawamłode kabaretymłody kabaretPAKATrzecia Strona MedaluWarszawaWarszawa kabaretwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretowyzamów występ kabaretu
tsmkabaret