ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

#3 Premierowa Kabaretowa PrzeglądARKA – listopad 2015!#3 Premierowa Kabaretowa PrzeglądARKA – listopad 2015!#3 Premierowa Kabaretowa PrzeglądARKA – listopad 2015!
lis
18
2015

Dnia 12. 10. Anno Domini 2015 na deski Klubu Akademickiego ARKA w Krakowie, czyli na najlepiej znane naszemu kabaretowi deski w Polsce, powróciła Kabaretowa PrzeglądARKA! Impreza organizowana przez nas, przy współpracy z Uniwersytetem Rolniczym, już dwukrotnie w zeszłym sezonie. Przez PrzeglądARKĘ przewijały się już takie nazwy jak Kabaret Niepoprawnych Optymistów, Kabaret Socratiron czy Szymon Łątkowski! W zeszłym sezonie udało nam się zorganizować tylko dwie edycje. Jednak ambicja i chęć pokazywania wam innych młodych, mniej znanych i wartych uwagi podmiotów na scenie kabaretowej, nie pozwala nam się zatrzymać. Dlatego w tym sezonie planujemy cykliczne, comiesięczne edycje PrzeglądARKI z gośćmi z całej Polski! Śledźcie na Facebooku Kabaretową Przeglądarkę jak i nasz profil a będziecie na bieżąco z niespodziankami jakie szykujemy!

Aby jednak dobrze rozpocząć przygodę z PrzeglądARKĄ w tym sezonie, postanowiliśmy ją rozpocząć osobiście! Dlatego też w czwartkowy wieczór 12 listopada, przed publicznością w ARCE zaprezentowaliśmy premierę swojego nowego programu! Z tego miejsca dziękujemy wszystkim którzy byli za świetną zabawę! Pamiętajcie to dopiero początek! Już 10 grudnia kolejna edycja z udziałem uznanych na terenie całego kraju artystów kabaretowych! Od was zależy jak potoczą się losy tej imprezy! Mamy nadzieje że PrzeglądARKA przyciągnie waszą uwagę i będziemy mogli kontynuować dla was jej idee! Do zobaczenia!

Category: Kabaretowa PrzeglądARKA Organizujemy • Author: tsmkabaret • 2015-11-18 Tags: cykliczna imprezacykliczna impreza kabaretowakabaretkabaret Trzecia Strona MedaluKabaretowa PrzeglądARKAKrakówKraków kabaretmłode kabaretymłody kabaretorganizacjaorganizacja kabaretonuorganizowanie imprezy kabaretowejPrzeglądARKATrzecia Strona MedaluTV Podkarpackawystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretu
tsmkabaret