ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Kabaretowa PrzeglądARKA – Specjalna Edycja Juwenalia UR!Kabaretowa PrzeglądARKA – Specjalna Edycja Juwenalia UR!Kabaretowa PrzeglądARKA – Specjalna Edycja Juwenalia UR!
cze
13
2017

W piątek 2 czerwca 2017 r. wraz z Samorządem Studentów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie zorganizowaliśmy, ostatnią w tym sezonie, specjalną edycję Kabaretowej PrzeglądARKI! Odbyła się ona w ramach Juwenaliów UR jako dodatkowy, kabaretowy a zarazem ostatni ich dzień. Z tej okazji oczywiście nie obeszło się bez wspaniałych gości i specjalnych atrakcji na specjalną okazję.

Całość poprowadził Gajos. Na pierwszy rzut zaprezentowaliśmy się my jako gospodarze, następnie swój program stand-upowy zaprezentował Mieszko Minkiewicz z Białegostoku. Po występie Mieszka zaprezentowaliśmy premierowy skecz. A na deser wystąpiły, po raz pierwszy na PrzegkądARCE, dziewczyny z Kabaretu A Jak z Krakowa! Nie był to jeszcze koniec. Na finał jako niespodziankę dla publiczności, spełniliśmy dawno złożoną dziewczynom obietnice, zaprezentowaliśmy parodię piosenki Kabaretu A Jak pt. „Kto by chciał”! Dziękujemy za liczne przybycie i wspólna świetną zabawę! Do zobaczenia jesienią!

page

Category: Kabaretowa PrzeglądARKA Organizujemy • Author: tsmkabaret • 2017-06-13 Tags: ARKAcykliczna imprezacykliczna impreza kabaretowaImpreza kabaretowa KrakówkabaretKabaret A Jakkabaret Trzecia Strona MedaluKabaret Trzecia Strona Medalu KrakówKabaretowa PrzeglądARKAKlub Akademicki ARKAKlub ArkaKrakówKraków kabaretMieszko MinkiewiczMieszko Minkiewicz stand-upmłode kabaretymłody kabaretorganizacjaorganizacja kabaretonuorganizowanie imprezy kabaretowejPrzeglądARKATrzecia Strona Medaluwystęp kabaretowyXII Kabaretowa PrzeglądARKAzamów występzamów występ kabaretowyzamów występ kabaretu
tsmkabaret