ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

#7 Kabaretowa PrzeglądARKA na Dzień Kobiet 11.03.2016 r.#7 Kabaretowa PrzeglądARKA na Dzień Kobiet 11.03.2016 r.#7 Kabaretowa PrzeglądARKA na Dzień Kobiet 11.03.2016 r.
mar
16
2016

W piątek 11.03.2016 r. odbyła się ostatnia w tym sezonie edycja, organizowanej przez nas, Kabaretowej PrzeglądARKI! Jako że przypadła ona na marzec, odbyła się pod hasłem „Przedłużamy Dzień Kobiet”. I nie było to tylko puste hasło! Scenę w Arce tego piątkowego wieczoru opanowały panie!

Specjalnie na tę okazję zaprosiliśmy do zaprezentowania się przeglądarkowej publiczności , dwa kabarety całkowicie żeńskie i jeden w połowie żeński. Sami też przygotowaliśmy niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. Oprócz poprowadzenia tego kabaretowego wieczoru, przed każdym kabaretem zaśpiewaliśmy piosenkę z naszego repertuaru!

Jako pierwsze, podczas kończącej ten sezon PrzeglądARKI, zaprezentowały się dwie dziewczyny, czyli Kabaret Nomen Omen z Krakowa. Następnie scenę przejęły trzy dziewczyny, czyli Kabaret Zalotka z Zielonej Góry! Listę kabaretowych gości jak i cały wieczór zamknęła para, na scenie jak i w życiu, czyli Kabaret Sakreble ze Zduńskiej Woli!

Dziękujemy wszystkim za przybycie na tą, jak i na wszystkie edycje PrzeglądARKI w tym sezonie! Mieliśmy przyjemność dla Was występować, jak i prezentować Wam najlepsze młode grupy kabaretowe z całej Polski! To dzięki Wam, przeglądarkowej publiczności mogliśmy razem tworzyć imprezę jakiej w Krakowie do tej pory nie było! Bądźcie czujni, powracamy jesienią z nowymi pomysłami i prawdopodobnie nową formą! Do zobaczenia!

Category: Kabaretowa PrzeglądARKA • Author: tsmkabaret • 2016-03-16 Tags: cykliczna imprezacykliczna impreza kabaretowakabaretKabaret Nomen OmenKabaret Sakreblekabaret Trzecia Strona MedaluKabaret ZalotkaKabaretowa PrzeglądARKAKrakówKraków kabaretmłode kabaretymłody kabaretorganizacjaorganizacja kabaretonuorganizowanie imprezy kabaretowejTrzecia Strona Medaluwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretu
tsmkabaret