#5 V Urodziny Kabaretu Trzecia Strona Medalu w ramach Kabaretowej PrzeglądARKI!

15.01.2016 r. odbyła się kolejna edycja, organizowanej przez nas Kabaretowej PrzeglądARKI! Pierwsza w nowym roku a zarazem trzecia w tym sezonie odsłona była dla nas wyjątkową, długo wyczekiwaną i przygotowywaną! Wraz z rokiem 2016 wybił piaty rok działalności naszego kabaretu! Postanowiliśmy uczcić ten mały jubileusz w ramach naszej PrzeglądARKI! Aby zaskoczyć naszych widzów zdecydowaliśmy się na formę jakiej jeszcze na tej imprezie nie było! Kabareton, wyreżyserowany przez Gajosa, przeplatany skeczami, piosenkami, filmikami, monologami a nawet stand-upem! Wszystko to z udziałem naszych przyjaciół, występujących w roli urodzinowych gości! A dokładniej Kabaret FiFa-RaFa z Bełżyc, Kabaret Niepoprawnych Optymistów z Mogilan, Kabaret O Tak O z Białegostoku, Antoni Gorgoń-Grucha z Dąbrowy Górniczej Oraz Łukasz „Żak” Zaczek z Rybnika!

Na koniec zostaliśmy zaskoczeni tradycjami urodzinowymi! Aż łezka się w oku zakręciła a po plecach ciarki przeszły. Dziękujemy!

Serdeczne podziękowania dla licznie zgromadzonej publiczności za świetną zabawę i wytrzymałość, w końcu zeszło nam ponad 3,5 godziny urodzinowej zabawy! Dziękujemy również za liczne życzenia w naszą stronę, oby się spełniły wszystkie, nawet te wymagające od nas życia ponad 150 lat! A największe podziękowania dla wszystkich tych którzy nas wspierali i trzymali kciuki przez te ostatnie 5 lat! Im dłużej nas wspieracie tym dłużej będziemy Was zaskakiwać! DZIĘKUJEMY!