ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

XVI Festiwal „Fermenty” 2016 w Bielsku-Białej!XVI Festiwal „Fermenty” 2016 w Bielsku-Białej!XVI Festiwal „Fermenty” 2016 w Bielsku-Białej!
paź
4
2016

Październik tego roku rozpoczęliśmy od wizyty w Bielsku-Białej! Dokładniej to w pierwszy dzień października, po raz drugi odwiedziliśmy tamtejszy festiwal Fermenty! W zeszłym roku debiutowaliśmy na Fermentach, co prawda z listy rezerwowej, dzięki rezygnacji jednej z grup, ale się liczy. Mimo że nie poszło nam najlepiej, festiwal wspominaliśmy bardzo dobrze. Dlatego też zgłosiliśmy chęć udziału ponownie. W tym roku jednak zakwalifikowaliśmy się do konkursu, jak to nazwali na czasie organizatorzy, z pierwszego sortu!

 

Wystąpiliśmy, wraz z piątką innych konkursowiczów w ten sobotni wieczór w Klubie Klimat! Po raz kolejny nazwa klubu wpasowała się w festiwal, bo klimat był świetny! Sala wypełniona po brzegi świetnymi ludźmi, na czele z organizatorami, wszyscy żądni kabaretowych wrażeń! Jak sami stwierdzili po wszystkim, takowe dostali! My również! Publiczność zaskakująco świetnie odebrała nasz występ, a miłościwie oceniające jury zaskakująco świetnie go oceniło! Od publiczności dostaliśmy świetną zabawę, gromkie oklaski i drugą pozycję w ich głosowaniu! Od jury II Nagrodę w konkursie! Dziękujemy wszystkim którzy się przyczynili do tego wspaniałego, kabaretowego wieczoru i oczywiście za takie wyróżnienie! Oby do zobaczenia kiedyś w Bielsku!

 

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2016-10-04 Tags: Bielsko-BiałaBielsko-Biała kabaretFermentyfermenty bielsko-białakabaretkabaret Trzecia Strona MedaluKabaret Trzecia Strona Medalu Bielsko-Białamłode kabaretymłody kabaretTrzecia Strona Medaluwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretowyzamów występ kabaretu
tsmkabaret