ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Siódme urodziny Kabaretu Socratiron w Katowicach!Siódme urodziny Kabaretu Socratiron w Katowicach!Siódme urodziny Kabaretu Socratiron w Katowicach!
kwi
15
2015

W niedziele 12.04.2015 r. w Klubie Prokultura w Katowicach, kabaret Socratiron obchodził swoje siódme urodziny. Jako dobrzy znajomi Socratirona zostaliśmy zaproszeni na uroczystość, aby wystąpić w roli gościa wieczoru.

Na początek swój urodzinowy program przedstawili solenizanci. Skecze, piosenki, szmoncesy i chór Socratirona, czyli kabaret Socratiron w pełnej okazałości. Po ich występie zaprezentowaliśmy się my, skecze, piosenki, czterech łebków i gitara, czyli my. Na koniec w ramach wspólnego bisu odegraliśmy razem skecz pt. Ornitolog. Czyli mieliśmy rzadko spotykaną okazje otrzeć się o inteligentny skecz. Podsumowując, publiczność jednego wieczoru miała okazje obejrzeć dwa znacznie różniące się od siebie podejścia do kabaretu. I bardzo dobrze! Bo kabaret to przede wszystkim różnorodność.

Nie obeszło się bez tradycyjnych urodzinowych uprzejmości. Były życzenia, był tort i oczywiście odśpiewane zostało gromkie sto lat razem z publicznością. Kabaretowi Socratiron życzymy siedmiokrotności tego co już mają za sobą na scenie kabaretowej, samych sukcesów i radości z występów! Dziękujemy za zaproszenie i za ciepłe przyjęcie przez publiczność w Katowicach!

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2015-04-15
tsmkabaret