ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Kabaret Trzecia Strona Medalu w Świdnicy!Kabaret Trzecia Strona Medalu w Świdnicy!Kabaret Trzecia Strona Medalu w Świdnicy!
maj
16
2016

W sobotę 14.05.2016 r. w pięknych okolicznościach przyrody i pogody, poszerzyliśmy naszą kabaretową mapę Polski o Świdnicę! W tamtejszym Ośrodku Kultury, przyszło nam podejmować równie tamtejszą publiczność, ale nie samym! Wystąpiliśmy podczas tego kabaretowego wieczoru jako jeden z trzech podmiotów. Przed nami zaprezentowało się dwóch świetnych solistów! Grzegorz Dolniak, który swoim występem rozpoczął wieczór z humorem w Świdnicy, oraz Antoni Gorgoń-Grucha, nasz kandydat na prezydenta. Na koniec, zapowiedziani jako niespodzianka wieczoru, wystąpiliśmy my. Dziękujemy za świetne przyjęcie naszej dziewiczej wizyty w Świdnicy! Pozdrawiamy i do zobaczenia!

 

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2016-05-16 Tags: kabaretKabaret Świdnicakabaret Trzecia Strona MedaluKabaret Trzecia Strona Medalu Świdnicamłode kabaretymłody kabaretMłody kabaret ŚwidnicaŚwidnicaTrzecia Strona Medaluwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretu
tsmkabaret