ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Kabaret Trzecia Strona Medalu w Przemyślu!Kabaret Trzecia Strona Medalu w Przemyślu!Kabaret Trzecia Strona Medalu w Przemyślu!
lis
9
2015

W piątek 30.10.2015 r. Kabaret Trzecia Strona Medalu powrócił w rodzinne strony. Mieliśmy przyjemność zagrać w Centrum Kultury w Przemyślu, przed publicznością złożoną z rodziny, znajomych i nie tylko.

Z racji tego że w Przemyślu, jako kabaret nie było nas już ponad dwa lata, przygotowaliśmy na ta okazję specjalną wersję naszego programu. Efekty przerosły nasze oczekiwania. Frekwencja i atmosfera podczas naszego występu zaskoczyły nas totalnie.
Zostaliśmy świetnie przyjęci, odebrani i pożegnani! Przez to pewnie trochę nas poniosło i przez prawie dwie godziny bawiliśmy się z publicznością w Przemyskim CK. Ten wytęp na długo zostanie nam w pamięci! Dziękujemy wszystkim którzy byli i bawili się razem z nami!

Mamy nadzieje że do zobaczenia!

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2015-11-09 Tags: kabaretkabaret Podkarpaciekabaret Trzecia Strona Medalukabaret z Podkarpaciakabaret z PrzemyślaKraków kabaretmłode kabaretymłody kabaretorganizowanie imprezy kabaretowejPrzemyślPrzemyśl kabaretTrzecia Strona Medaluwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretu
tsmkabaret