ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

Jubileuszowa Gala z okazji 5-lecia TV Podkarpackiej w Przemyślu!Jubileuszowa Gala z okazji 5-lecia TV Podkarpackiej w Przemyślu!Jubileuszowa Gala z okazji 5-lecia TV Podkarpackiej w Przemyślu!
maj
29
2016

Sobota 21.05.2016 r. była dniem, w którym kolejny raz wróciliśmy i wystąpiliśmy w rodzinnych stronach. Tym razem za sprawą zaproszenia od naszych przyjaciół z TV Podkarpackiej. Tego właśnie dnia w sali widowiskowej Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej odbyła się jubileuszowa gala z okazji pięciolecia stacji.

 

Zaprezentowało się wielu wspaniałych artystów a zarazem przyjaciół TV Podkarpackiej, muzycy, chór czy nawet duet akrobatyczny. W tym całym wachlarzu artystycznym, jako przedostatni punkt programu, zaprezentowaliśmy się my. Całość zebranej na gali publiczności, z wyjątkiem kilku osób, po raz pierwszy widziało nas na oczy czy nawet usłyszało o naszym istnieniu. Mimo to liczyliśmy na dobrą zabawę na rodzimym gruncie. Po raz kolejny się zaskoczyliśmy, aż nas prawie z butów wyrwało. Takich salw śmiechu, tylu wylanych łez i takich owacji jeszcze nie doświadczyliśmy! Dziękujemy jeszcze raz naszym przyjaciołom z TV Podkarpackiej za zaproszenie, życzymy satysfakcji z dalszej pracy i kolejnych jubileuszy! A publiczności dziękujemy za wspaniały wieczór, świetną zabawę i każde ciepłe słowo które padło w nasza stronę!  Do szybkiego zobaczenia!

 

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2016-05-29 Tags: 5 Urodziny TV PodkarpackiejGala Muzeum Narodowe Ziemi PrzemyskiejGala TV PodkarpackiejJubileuszowa Gala Muzeum Narodowe Ziemi PrzemyskiejJubileuszowa Gala Telewizji PodkarpackiejJubileuszowa Gala TV PodkarpackakabaretKabaret Przemyślkabaret Trzecia Strona MedaluKabaret Trzecia Strona Medalu 5 urodziny TV PodkarpackiejKabaret Trzecia Strona Medalu Przemyślmłode kabaretymłody kabaretMuzeum Narodowe Ziemi PrzemyskiejPrzemyślTrzecia Strona MedaluTV Podkarpackawystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretu
tsmkabaret