ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

32 PAKA – Eliminacje!32 PAKA – Eliminacje!32 PAKA – Eliminacje!
lut
15
2016

32 legendarna PAKA wystartowała w lutym tego roku czterema dniami eliminacji w trzech miastach, 05.02 w Tarnowie, 06.02 we Wrocławiu i 13-14.02 w Warszawie. Dla nas był to już trzeci udział w eliminacjach, tym razem zdecydowaliśmy się na Warszawę z racji tego że wiedzieliśmy wcześniej że 12.02 wystąpimy w Poznaniu. Dlatego też zaprezentowaliśmy się pierwszego dnia warszawskich eliminacji PAKI. Oprócz nas tego dnia zaprezentowali się również Wojciech Fiedorczuk, Grupa Paszkot, H arcyteatr K oraz Szymon Łątkowski.

 
Zaprezentowaliśmy się tego wieczoru jako czwarci a publiczność przyjęła nas bardzo dobrze. Do tego stopnia, że domagała się bisa naszego Kącika Muzycznego. Grzech było odmówić… Pozostaje nam tylko podziękować warszawskiej publiczności za tak ciepłe przyjęcie i wspólną zabawę. Po wszystkim odbyliśmy jeszcze rozmowę z jury. Co wydarzy się dalej, czas pokaże. Tymczasem pozdrawiamy Warszawską publiczność! Mamy nadzieję się jeszcze zobaczymy!

Category: Uncategorized • Author: tsmkabaret • 2016-02-15 Tags: Centrum Promocji KulturyCentrum Promocji Kultury WarszawaEliminacje PAKAEliminacje PAKA WarszawaEliminacje Redionalne PAKA WarszawaEliminacje Regionalne PAKAEliminacje Warszawakabaretkabaret Trzecia Strona MedaluKrakówKraków kabaretmłode kabaretymłody kabaretTrzecia Strona MedaluWarszawaWarszawa kabaretwystęp kabaretowyzamów występzamów występ kabaretu
tsmkabaret