ADRES E-MAIL: [javascript protected email address]

MANAGEMENT: +48 517 801 487

#6 Kabaretowa PrzeglądARKA 19.02.2016 r.#6 Kabaretowa PrzeglądARKA 19.02.2016 r.#6 Kabaretowa PrzeglądARKA 19.02.2016 r.
lut
22
2016

W piątek 19.02.2016 r. w Klubie Akademickim ARKA odbyła się kolejna Kabaretowa PrzeglądARKA. Tym razem z udziałem Kabaretu NOC z Rybnika oraz Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Krakowa. Całość poprowadzili Gajos i Smyku.

PrzeglądARKA ma na celu prezentowanie młodych artystów oraz różnorodnych form sceny kabaretowej. W tej edycji tą różnorodność było widać najwyraźniej. Na pierwszy ogień zaprezentował się Kabaret NOC, czyli klasyczna forma kabaretowa, jednak we własnej, oryginalnej interpretacji. Po nim przyszedł czas na coś czego na PrzeglądARCE jeszcze nie było, sekcja muzyczno-kabaretowa. Nasi serdeczni przyjaciele, do tej pory nie znani przeglądarkowej publiczności. Jednak musiał w końcu nastąpić moment w którym zaprezentują swoją twórczość naszej publiczności. SMKKPM to zgrabne połączenie muzyki na żywo, piosenek z błyskotliwą i zabawną konferansjerką. Chłopaki znaleźli lukę między muzyką a kabaretem i umiejętnie ja wypełnili. Ze świetnym skutkiem dla oglądającej ich koncerty publiczności.

Dziękujemy artystom za świetne występy, publiczności za przybycie i ciepłe przyjęcie kolejnych nowych twarzy na PrzeglądARCE! Do zobaczenia na kolejnej edycji!

Category: Kabaretowa PrzeglądARKA • Author: tsmkabaret • 2016-02-22 Tags: cykliczna imprezacykliczna impreza kabaretowakabaretKabaret NOCkabaret Trzecia Strona MedaluKabaretowa PrzeglądARKAKonferansjerKonferansjerkaKrakówKraków kabaretmłode kabaretymłody kabaretorganizacjaorganizacja kabaretonuorganizowanie imprezy kabaretowejSekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych MężczyznSMKKPMTrzecia Strona MedaluTV Podkarpackawystęp kabaretowyZamów Konferansjerazamów występzamów występ kabaretu
tsmkabaret