Skład

Dodano: 23-09-2014 o godz. 16:17

Kwartetowe trio w duecie czyli Kabaret Trzecia Strona Medalu w składzie:

Gajos – Marek Gajewski – sprawca całego zamieszania zwanego Kabaret Trzecia Strona Medalu. Tekściarz, reżyser, kabareciarz, gawędziarz, murarz, tynkarz, akrobata…

 

(59)

 

 

Smyq – Wojciech Smyk – bijący pozytywną energią na wszystkie 84 strony świata. Stworzone do rozśmieszania ludzi ucieleśnienie artystycznego nieładu. Na scenie ulubieniec niewiast (poniżej 18 roku życia i 160 cm wzrostu), żadna się o niego nie oprze.

 

(28)

 

 

Jaśku – Krzysztof Jasiewicz – niebanalna twarz, niepodobna do nikogo. Człowiek który kiedyś albo spóźni się na własny pogrzeb albo po prostu się na nim nie pojawi bo nie będzie miał czasu. Niespotykanie utalentowany scenicznie, potrafi zagrać każdą role tak samo i tą samą za każdym razem inaczej.

 

(22)

 

 

Lisek – Marcin Lis – music majster, operator gitary elektrycznej. Człowiek który w naszym kabarecie gra pierwsze skrzypce, i to na gitarze. Stworzony do szarpania tych drucików na kawałku drewna. Bez gitary jest jak dziewczynka bez zapałek.

 

(12)

 

 

Filu – Damian Filowicz – organizator, manager, realizator, akustyk, człowiek od pozascenicznych zadań specjalnych. Niby go nie widać, a wszędzie jest.

 

 

Łupek – Krystian Łupieniak – magik grafiki komputerowej i sprzętu pozascenicznego, uwieczniającego nasze kabaretowanie.

 

(34)

 

Instagram